انعکاس موفقیت دفاعی ایران در رسانه های هندوستان

اخبار نظامی و انتظامی پرتو اخبار نظامی و انتظامی   روزنامه های پر مخاطب هندی انگلیسی زبان ، هندی زبان و اردو زبان ایندین اکسپرس ، انقلاب ، صحافت ، آمار اوجالا ، اخبار مشرق ، ایشین ایج و استیتسمن در خبرهای خود موفقیت ایران در دستیابی به فناوری مورد استفاده دربهپاد آمریکایی را منعکس کردند.
در خبرهای این روزنامه های هندی آمده است که ایران هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی آمریکا را که سال گذشته در خا ک خود به زمین نشاند، مهندسی معکوس کرده و ساخت نمونه ای از آن را آغاز کرده است.
این روزنامه های هندی با اشاره به سخنان سردار امیر علی حاجی زاده ، فرمانده بخش هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نوشتند، وی آنچه را که سابقه عملیاتی این هواپیما خواند، افشا کرد تا ثابت کند که متخصصان نظامی این کشور توانسته اند اطلاعات هواپیمای آمریکایی را استخراج کنند.
در خبرهای رسانه های هندی آمده است که ایران در آخرین مراحل رمز گشایی از اطلاعات حساس پهپاد جاسوسی آمریکایی که سال گذشته به دست نیروهای این کشور افتاد، بوده است.
به نوشته روزنامه های هندی، هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین آر کیو 170 که از سوی نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان برای شناسایی مناطق عملیاتی این نیروها در افغانستان و پاکستان به کار گرفته می شد که ایران آن را تصاحب کرد.
در برخی از خبرهای روزنامه های هندی آمده است ، مقامات نظامی ایران اعلام کرده اند که برخی کشورها از جمله چین و روسیه خواستار دستیابی به اطلاعات این هواپیما شده اند.
گفتنی است هواپیمای جاسوسی پهپاد مدل آر کیو ۱۷۰ متعلق به ایالات متحده آمریکا پس از تجاوز به حریم هوایی ایران در سال ۱۳۹۰ در شرق کشور توسط متخصصان دفاعی ایران تحت کنترل قرار گرفت و سالم و با کمترین خسارت ممکن برزمین نشانده شد.

/ 3 نظر / 20 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345419721.95

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1699073437

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1930392636